"Jak dobrze mi z Tobą" i "Jestem wdzięczny, że Cię mam" wyd.Wilga
"Jestem wdzięczny,że Cię mam" oraz "Jak dobrze mi z Tobą" to nowe książeczki z serii Przytlanki.
To historie pełne ciepła i miłości pokazujące jak wielu rzeczy możemy się od siebie nawzajem uczyć i jak cudownie mieć obok siebie bliską osobę.
To książeczki idealne dla najmłodszych by tworzyć z nimi bliską więź,czytać przed spaniem czy po prostu być 😉
Nieduży format idealnie wpasuje się w małe rączki,zaokrąglone brzegi są bezpieczne,a kartonowe strony na pewno przeżyją wiele. Do tego piękne ilustracje,delikatne kolory i postaci nakreślone z dużą czułością i dbałością o oddanie klimatu serii... są po prostu cudowne!
W serii ukazały się także: "Z Tobą się uśmiecham" oraz "Kocham Cię i w dzień,i w nocy".
Współpraca reklamowa z wydawnictwem Wilga.









Komentarze
Prześlij komentarz