"Bluey. Mój tata jest świetny" i "Bluey. Moja mama jest najlepsza" wyd.Harperkids
"Bluey. Mój tata jest świetny" i "Bluey. Moja mama jest najlepsza" to dwie książki idealne na Dzień Mamy i Taty,na przykład jako prezent,ale do czytania tak często jak tylko się da ze względu na dużą dawkę dobrego humoru i pozytywny przekaz!🩷
Cudownie,że autorzy zdecydowali się poświęcić każdemu rodzicowi jedną część i potraktowali sprawę bardzo indywidualnie. Bluey i Bingo opowiadają o swoich rodzicach,jednak wiele ich cech możemy przypisać sobie samym,bo kto zna bajkę, ten wie,że niektóre sceny są niczym wyjęte z niejednego domu🤭
Każdy,kto kroczy rodzicielską drogą,dobrze zna większość z sytuacji. Autorzy z ogromnym poczuciem humoru,żartem i ironią pokazują najlepsze cechy rodziców, czasem lekko wyśmiewając ich wady,co w konsekwencji i tak wychodzi na plus. Nikt nie jest idealny,choćby mocno się starał,jednak te historyjki pokazują,że nie trzeba być perfekcyjnym,bo w oczach naszych dzieci i tak już jesteśmy,nie wiadomo ile popełnilibyśmy błędów,zmuszali do jedzenia warzyw,zasypiali podczas zabawy czy czasami nie mieli czasu.
Relacja dzieci- rodzice to najcudowniejsza rzecz pod słońcem,a wszystkie wady i zalety składają się w jedną piękna całość 🩷
Książki mają twardą okładki,duże przekolorowe ilustracje i wywołują usmiech na twarzy już od pierwszych stron!
Do czytania nawet dla 2-3 latków,bo mają nie za dużo tekstu,a przy czytaniu można się świetnie razem bawić!
Współpraca reklamowa z wydawnictwem Harperkids.



Komentarze
Prześlij komentarz