"Jesteśmy bezpieczni w sieci" wyd.Nasza Księgarnia
"Szkoła i ja. Jesteśmy bezpieczni w sieci" to przewodnik dla dzieci korzystających lub zaczynających swoją przygodę z internetem. O zagrożeniach, dobrodziejstwach internetu,jego mocy,dobrych i złych stronach,zasadach korzystania w odpowiedni sposób i wielu,wielu innych. Powiem wam jedno-moje dzieci słuchały tej książki jak zaczarowane!🤭
Przede wszystkim ksiazka zawiera ogrom wiedzy,ale podana jest ona w przystępny i zrozumiały sposób. Tekstu nie jest dużo,a mimo to każdy temat jest pokazany z najważniejszej strony i wyjaśniony tak,żeby dzieci,które zaczną korzystać jak i te,które już nieco na ten temat wiedzą,mogły się zaciekawić i zaczerpnąć wiedzy. Przeczytamy o tym czym w ogóle jest internet,hejt w sieci,zagrożenia,wchodzenie w podejrzane linki,cyberprzemoc,pobieranie aplikacji,czas korzystania z ekranów,kontrola rodzicielska, internet a relane życie,ochrona danych osobowych,hasła,publikowanie zdjęć,informowanie dorosłych o wszystkim co podejrzane i niepokojące.
"Jesteśmy bezpieczni w sieci" uswiadamia, chroni i uczy. To mądra książka z mnóstwem ilustracji zachęcających do zgłębiania tematu i rozkładająca internet na czynniki pierwsze. Co najważniejsze, nie straszy,a pokazuje dobre i złe strony. Internet jest przywilejem i skarbnicą wiedzy pod warunkiem,że mądrze z niego korzystamy i korzystamy z tresci odpowiednich dla wieku.
Ogromna polecajka!
Współpraca reklamowa z wydawnictwem Nasza Księgarnia.








Komentarze
Prześlij komentarz