"Basia. Wielka Księga zmysłów" Zofia Stanecka,wyd.Harperkids
"Basia. Wielka Księga zmysłów" to kolejna część świetnej podserii z naszą kochaną Basią. Wielkie Księgi to książki,które przybliżają dzieciom otaczający świat,mają duży format i bardzo dużo treści! Tym razem dzieci poznają świat zmysłów i dowiadują się co one nam dają, jak dzięki nim funkcjonujemy oraz jak możemy się różnić.
Całość składa się z kilku historii mocno związanych ze zmysłami- słuch,wzrok,dotyk,węch,smak oraz intuicja. Dzięki Basi,jej rodzinie i przyjaciołom poznajemy tajniki ludzkiego ciała. Dlaczego nie wszyscy lubią się przytulać albo dawać buziaki? Czym jest integracja sensoryczna? Czemu Janek ma leniwe oko i co to znaczy mieć intuicję? W tej Księdze poznacie aż 10 nowych opowiadań! Przeplatane są informacjami o zmysłach,ciekawostkami czy ćwiczeniami na zmysły.
"Basia. Wielka Księga zmysłów" to mnóstwo czytania,mnóstwo wiedzy i pomoc w rozumieniu otaczającego dzieci świata i własnego ciała. Wszystko opisane jest oczywiście z humorem,interesująco i lekko,tak by czytelników zaciekawić,ale i przekazać coś wartościowego.
W serii ukazały się też inne Wielkie Księgi,np.o uczuciach, pytań, podróży,słów czy zwierząt.
Współpraca reklamowa z wydawnictwem Harperkids.
Zapraszam także na stronę www.harpercollins.pl, gdzie znajdziecie książeczki wraz z najlepszymi cenami w księgarniach.










Komentarze
Prześlij komentarz