"Wszystkich was kocham najbardziej" wyd Harperkids

 


"Wszystkich was kocham najbardziej" to poruszająca historia o rodzicielskiej,bezwarunkowej miłości. Piękne ilustracje, minimalizm i delikatność barw i treści sprawiają,że ta książka jest po prostu wyjątkowa!

Co wieczór rodzice zapewniają trzy niedźwiadki o swojej miłości,jednak te zaczynają w to wątpić...bo czy można kochać wszystkie swoje dzieci tak samo? Przecież są zupełnie różni z wyglądu,charakteru czy płci. Mama jednak przekonuje je,że mimo różnic,każde z nich kocha najbardziej na świecie i robi to najpiękniej i najbardziej przekonująco na świecie :)

Dla mnie ta książka jest cudowna...pięknie pokazuje rodzicielską miłość,bezwarunkowej uczucia żywione do swoich dzieci,zazdrość między rodzeństwem,silne pragnienie bycia kochanym,akceptację każdego takim jakim jest. To wspierająca pozycja pokazująca, że rodzice wszystkie swoje dzieci kochają tak samo i każdy w rodzinie jest ważny.
Ilustracje pięknie uzupełniają treść,są delikatne,mają ciepłe barwy,a minimalistyczne rysunki niedźwiadków rozczulają i bardzo przyciągają uwagę.
To książka twórców bestsellera "Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham"- miłośnicy tej serii wiedzą,że można się tu spodziewać dużo miłości,wyczucia i emocji!

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Harperkids. 

Zapraszam także na stronę www.harpercollins.pl, gdzie znajdziecie książeczki wraz z najlepszymi cenami w księgarniach. 

Komentarze